FARMAZON ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft; Farmazon entegrasyonu ile tüm operasyonel işlemlerinizi tek panelden yürüterek kolay yönetilmesini sağlar.Anında mağzanızı açıp satışa başlayabilirsiniz.
FARMAZON ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft; Farmazon entegrasyonu ile tüm operasyonel işlemlerinizi tek panelden yürüterek kolay yönetilmesini sağlar.Anında mağzanızı açıp satışa başlayabilirsiniz. Farmazon entegrasyonu ile ürün yönetimi, ürün listemeleri, siparişyönetimi, kargo yönetimi ve e-arşiv ve e-fatura oluşturabilirsiniz. Kolay kullanım arayüzü sayesinde işlemleri hızlıca yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.Eczacılara özel pazaryeri olan Farmazon’da  Qukasoft entegrasyonunu tamamlayarak tüm işlemlerinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.


FARMAZON ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Pazaryerlerinde açmış olduğunuz mağazalarınızı tek bir panelden yönetmesini sağlayarak tüm işlemleri hızlandırmış bulunmaktayız. Mağazanızda bulunan mevcut ürünleriniz ve  müşteri bilgileri ile beraber Qukasoft üzerinde listelenip tüm işlemleri yapabileceksiniz. Bu süreç zarfında takılmış olduğunuz her noktada 7/24 destek sağlıyoruz.


FARMAZON ENTEGRASYONU İLE NELER YAPABİLİRSİNİZ ?

Satışlar, raporlar, stoklar, maliyetler, kargo, istatistikler gibi alakalı birçok  yeni başlık altında pratik menüleri panelde bulabilirsiniz.Farmazon üzerinden almış  olduğunuz siparişler ve müşterilerinize ait bilgiler Qukasoft panelinde listelenir,  stok durumu bu durumda tüm mağazalarınızda güncellenir. Ürün yükleme işlemlerinizi  tek panelden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Farmazon mağazanıza toplu ve kolayca  ürün girişi yapabilir ve siparişlerinizi anlık kontrol edip anında fatura kesebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın Farmazon entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnızca API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.

Farmazon Entegrasyonunu sağlayabilmek için [email protected] adresine e-posta mesajı gönderin. Lütfen mesajda firma adınızı belirtmeyi unutmayınız.

Gönderici Adresi: Farmazon.com.tr'de kayıtlı e-posta adresinizi giriniz.
Cc: [email protected]
E-posta Başlığı: Qukasoft API Bilgisi İsteği
İçerik: Farmazon'da '....' kullanıcı adı ile alışveriş yapmaktayız. Qukasoft entegrasyonu için canlı ortam API bilgilerini rica ediyoruz.


 

 
Tarih: 05.06.2022 00:15
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin