KONSEPT TASARIMLAR

Gelişmiş konsept tasarımlar ile satışlarınızı arttırın!
Quka Konsept Tema Nedir ?
Son teknoloji vitrinler, optimize edilmiş alışveriş deneyimleri ve sektör lideri profesyonel e-ticaret uygulamaları paketiyle daha fazla satış yapın. Değerli analizler ve istatistiklerle mağazanızı optimize edin.

Quka Konsept Temalar İle Farklı Deneyim Sunun
İnstagram ve Facebook gibi kanallarda satış yapın. Siparişlerden ödeme, gönderim, sipariş karşılama, pazarlama ve daha fazlasına kadar mağazanızı tek bir kontrol panelinden yönetin.

Quka konsept Tema ile Güvenli ödeme Sunun
Müşterilere güvenli ödeme imkanı sunun ve ticari işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin. Rekabetçi ödeme işlem bedelleri, özel ödeme planları ve çeşitli ödeme sağlayıcıları edinin.

E-Ticaret Konsept tasarım hizmeti, Quka E-ticaret Paket kullanıcılarına özel olarak sunulan bir hizmettir.
Quka E-ticaret Paketleri ile gelen tasarım seçeneği dışında, sizin sanal mağazanıza özel konsept tasarımlar tasarım ekibimiz tarafından tasarlanır ve sitenize uyarlanır.

Qukasoft İle Online Mağazanız Size Özel Olacak
İnternet sitenizin tasarımı, marka veya kurumsal kimliğiniz doğrultusunda mobil uyumlu (responsive) olarak sıfırdan hazırlanır, kodlanır ve canlıya alınır.  Bu hizmetimizde seçtiğiniz bir e-ticaret teması üzerinden size özel düzenlemelerin yapılmasını kapsar. Mevcut ana sayfa bannerlarınız yeni tasarıma uyarlanarak tema canlıya alınır.
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin