MOBİL & MAĞAZA ÇÖZÜMLERİ

atışlarınızı artıracak çözümler
Mobil uygulama ile satış yapmaya hazır mısınız?.

Quka Mobil Aplikasyon İle En iyi Mobil Alışveriş Deneyimi

Quka Mobil APP ile E-Ticaret Siteniz için yüksek standartlarda bir e-ticaret uygulamasına sahip olabilirsiniz.

Quka Mobil APP Faydaları Nelerdir ? 

Müşteri Sayınız Artar
Müşterilerinize bir dokunuş kadar yakın olun, Quka Mobil APP e-Ticaret ile  yapılan alışverişler, mobil web sitelerinden 4 kat yüksek dönüşüm oranı sağlar. Müşterileriniz şifrelerini hatırlamadan, kolay kullanımlı arayüzlerle sadece bir kaç dokunuşla ürünlerinizi görebilir, sepete ekleyebilir, uzun uzun adres ve konum bilgisi girmeden teslimat yeri seçebilir ve siparişlerini tamamlayabilirler. Ürünleriniz, stoklarınız ve tüm veriler zaman beklemeden sorunsuz bir şekilde anlık olarak güncellenecektir.

Sepet ortalamanızı yükseltin
Mobil uygulamalar en yüksek ortalama sipariş değerini, satın alma sıklığını ve tekrarlanan müşteri oranını sağlar. Müşterilerinize her zaman, her yerden ve anında ulaşın. Kampanyalar ve indirimler hakkında müşterilerinize bildirimler göndererek satışlarınızı artırın. Dilerseniz önemli günlerde duyurularınızı bildirimlerle de paylaşabilirsiniz.

Daha hızlı ödeme alın
Kolay ödeme seçenekleri ile satın almaların daha hızlı gerçekleşmesini sağlar. Müşterileriniz, internet site adresinizi hatırlamaz ancak mobil uygulamanız ile marka ve logonuzu her gün telefonlarında görürler. Müşterilerinizin markanıza bağlılığı artar, müşterilerinize daha fazla güven verirsiniz.

Hız ve Performans
Native olarak geliştirilen uygulamalarımız ile kullanıcılarınız bir uygulamadan alabilecekleri en yüksek performansı alırlar. İstediğiniz zaman, müşterilerinize indirimler ve kampanyalar hakkında bildirimler göndererek müşterilerinizi harekete geçirin ve satışlarınızı artırın.

Yüksek performanslı native e-ticaret uygulamaları ile hem Android hem de iOS cihazlar kullanan müşterilerinize ulaşın. Kurulum ve güncellemeler için endişelenmeyin. Siz sadece satışa odaklanın.

 
Mobil Uygulamalar Referanslarımız
Mağazını Mobil Uygulamanızdan Yönetin!
Sıkça Sorulan Sorular
Qukasoft E-Tcaret paketleri ile stoğunuzda bulunan ürünlerinizi internette satmanızı sağlayabilir, Qukasoft E-Ticaret paketlerinin birbirinden gelişmiş özellikleri ile  ister deponuzun ister fiziki mağazanızın online mağazasını açabilirsiniz.  Pazarama.com, N11.com, Gittigidiyor.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, Pttavm.com, Modanisa.com, Ciceksepeti.com gibi pazaryerlerinde ki mağazalarınızı API ile e-ticaret sitenize entegre ederek, e-ticaret sitenizde satmış olduğunuz ürünleri kolayca pazaryeri mağazalarınızda entegrasyon aracılığı ile listeleyebilir.
Her paketin kendine ait bir yenileme ücreti vardır özellik tablosunda en üstte belirtilmiştir. Zaman içerisinde farklı modülleri eklediğimiz özellikler kapsamında yeni güncellemeler ve bazı özelliklerimiz ücretsiz olarak paketinize eklenmektedir. Yıllık yenileme fiyatları her yıl enflasyon oranına göre güncellenmektedir.
Talep ettiğiniz temanın içeriğine bağlı olarak ortalama 1-7 iş günü arasında e-ticaret siteniz teslim edilmektedir.
Qukasoft ödeme seçenekleri arasında kredi kartına 12 taksit havale ve eft seçenekleri bulunmaktadır.
Qukasoft, sektörde en gelişmiş müşteri desteğine sahiptir, 7/24 Whatsapp desteğinin yanı sıra Mail, Telefon ve Ticket desteği ile sizlerin her zaman yanında olacaktır.
Hayır, aldığınız paketin özellikleri paketinize eklenmektedir. Opsiyonel özellikleri eklentiler karşılığında satın alabilirsiniz.
E-Ticaret paketlerinde ücretsiz dene butonu ile aldığınız demo sürüm ile Qukasoft panelinin tüm özelliklerini inceleyebilir ve bu konuda bir deneyim elde edebilirsiniz.
Qukasoft E-Ticaret paketlerine kredi kartınıza 12 aya taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz, yine aynı şekilde yıllık yenileme tutarlarınıda 12 ay kredi kartına taksit seçeneği ile uzatabilirsiniz.
E-ticaret sitenizi kendi hostinginizde değil Qukasoft sunucularında barınmaktadır. Hosting konusunda herhangi bir maliyetiniz bulunmamaktadır.
 
Qukasoft e-ticaret paketleri arasında dilediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz, bu geçiş sırasında güncel fiyat farkı yansıtılmaktadır.
Paketlerinize Quka Uygulamalar sayfasında bulunan modülleri istediğiniz zaman paketinize ek olarak ekletebilirsiniz.
E-Ticaret paket özellikleri 1 Ocak 2023 - 31 Aralık 2023 tarihinde geçerlidir daha önce yıllarda alınan paketleri kapsamamaktadır. 1 Ocak 2024 ve sonrasında eklenen özellikler paketere dahil edilmeyebilir. 
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin