HAKKIMIZDA

Qukasoft'u tanıyın

Quka Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş. , 2012 yılından bu yana müşterilerine benzersiz e-ticaret çözümleri sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefimiz e-ticareti baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır. Sadece size özel olarak tasarımlar hazırlıyoruz.
 

İşinizin tamamlanması sonrasında gerekli desteği sürekli, kesintisiz ve çağa uygun bir ortamda sunmaya devam ediyoruz. Bunları icra ederken takım ruhu mantığıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, yazılım ve pazarlama farklı konulardır ve her ikisinin aynı kişiler tarafından icra edilmesi oluyor gibi gözükse bile müşterilerimiz ile karşılıklı çalışarak verdiğimiz yazılım desteği ile firmanın pazarlama desteği ile en verimli sonucu alıyoruz
 


Yaratıcı yazılımlar ve tasarımlar için güçlü bir ekip ve tecrübe gereklidir. Biz yaptığımız işlerin sonrasında bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla sürmesi, çalıştığımız firmaların yıllardır firmamızı tercih edip e-ticaret yazılımlarını periyodik olarak yeniletmesi, kullandıkları yazılımlara yeni bölümler eklenmesi konusunda bizi tercih etmesiyle sürekli olarak müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

 

NEDEN QUKASOFT ?


Yaptığımız işe hakimiz, titiz çalışıyor ve tüm sektörlerdeki müşterilerimiz için yüksek kalitede hizmetler üretiyoruz. Öncelikli hedefimiz yüksek verimlilik. Tüm çalışma sistemimizi bu hedefe ulaşma doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yaptığımız tüm çalışmalarda, maliyetleri müşterilerimizin faydası yönünde optimize ediyor ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm web hizmetlerini tek noktadan sağlayarak uyum problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Veri güvenliğine büyük önem veriyor, müşterilerimizin kesintisiz ve güvenli hizmet almaları için gereken tüm tedbirleri alıyoruz.

Yükleniyor...
Paket Detayları İçin