Trendyol Entegrasyonu Nedir?

Trendyol mağazanızı Qukasoft ile entegre ederek tek panelden operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Qukasoft yazılımı ile entegrasyon hizmeti vererek çalışmalarınızın dah aktif ve güncel çalışmasını sağlamaktadır.
TRENDYOL ENTEGRASYONU NEDİR ?

Trendyol mağazanızı Qukasoft ile entegre ederek tek panelden operasyonlarınızı yönetebilirsiniz. Qukasoft yazılımı ile entegrasyon hizmeti vererek çalışmalarınızın dah aktif ve güncel çalışmasını sağlamaktadır.Trendyol paneline ihtiyaç duymadan satışa sunmuş olduğunuz ürünlerin, siparişlerin ve müşteri bilgileriyle birlikte Qukasoft panelinden yürütebileceksiniz.

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Pazaryerlerinde açmış olduğunuz mağazaları aynı panelde olmasını ve tüm işlemlerin tek bir kaynaktan yapılmasını sağlıyoruz.Satış yaptığınız pazar yerleri ve kargo, fatura ilişkilendirmelerini tek panelden ve birkaç saniye içinde takip etme şansını sunuyoruz. Ayrıca kopyalama- yapıştırma işlemleriyle mağazanızı anında Trendyol'da entegre edebileceksiniz. Bu süreçlerinizde 7/24 danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştırmada yardımcı  oluyoruz.

Trendyol Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Firmamız entegrasyon konusunda sürekli çalışmalarına devam ettiği için yazılımlarına eklenen özellikler sayesinde daha da fazla hizmet veriyor.

Satışlar, raporlar, stoklar, maliyetler, kargo, istatistikler gibi alakalı birçok yeni başlık altında pratik menüleri panelde bulabilirsiniz.Trendyol üzerinden almış olduğunuz siparişler ve müşterilerinize ait bilgiler Qukasoft panelinde listelenir, stok durumu bu durumda tüm mağazalarınızda güncellenir. Ürün yükleme işlemlerinizi tek panelden kolay bir şekilde yapabilirsiniz ayrıca Trendyol kataloğunda bulunan ürünleri eşleştirebilirsiniz.

Tüm ürünlerinize kategori eşleştirmesi yaparak Trendyol mağazanıza toplu ürün işlemlerini yapabilirsiniz. E- fatura gibi süreçlerinizi toplu oluşturup çıktılarını alabilirsiniz ve siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu bir şekilde yazdırabilirsiniz. Trendyol mağazanızda bulunan seçenekli ürünlerinizi diğer satış yapmış olduğunuz pazaryerlerine de aktarabilirsiniz. Tedarikçi XML ürün kaynaklarınızdan gelen seçenekli ürünlerinizi dilediğiniz fiyat kuralları şeklinde Trendyol mağazanıza toplu bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın Trendyol entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnız API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
Tarih: 17.01.2022 22:35
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin