PTTAVM ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft ile PTTAVM entegrasyonuyla tek panelden sipariş yönetimi işlemlerinizi  gerçekleştirebilirsiniz. Qukasoft panelinin kategori ağacı PTTAVM ile uyumludur
PTTAVM ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft ile PTTAVM entegrasyonuyla tek panelden sipariş yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Qukasoft panelinin kategori ağacı PTTAVM ile uyumludur  bu nedenle ürünlerinizi listelemek oldukça kolaydır. PTTAVM pazaryeri entegrasyonu  ile stok kontrolü yapmanıza kolaylık sağlar. Ürünlerinizi mağzanıza aktarıp  güncellemeler yaparak sitenizdeki bilgilerinizle eşleştirme yapabilirsiniz. Tek bir panelden operasyon süreçlerinizi Qukasoft ile yönetebilirsiniz.

PTTAVM ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Qukasoft diğer pazaryerlerinde ki satışlarınızın tek bir panelde olması  ve fatura işlemlerinin tek kaynaktan yapılmasını hedeflemektedir. Yapılacak  olan entegrasyonda Qukasoft eksiksiz bir şekilde kullanım bilgisini de vermektedir. Kopyalama ve yapıştırma fonksiyonlarıyla beraber kısa bir sürede  mağazanızın entegrasyonunu Qukasoft ile tamamlamış oluyorsunuz.  Bu süreçlerinizde  7/24 danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştırmada yardımcı oluyoruz.


PTTAVM Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Qukasoft ile satışa sunduğunuz tüm ürünler, almış olduğunuz bütün siparişler ve tüm müşteri bilgileri ile birlikte dakikalar içinde Qukasoft panelinde listelenecektir. Qukasoft'a yüklediğiniz ürünler PTTAVM mağazanıza aktarılır ve güncellenir. Hem tekil hem de seçenekli ürünlerinizi kolaylıkla PTTAVM kataloğuna yükleyebilirsiniz. PTTAVM Entegrasyonu ile Qukasoft üzerinden siparişlerinizi onaylayabilir, fatura ve kargo  teslim fişlerinizi kolayca yazdırabilirsiniz.


Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın PTTAVM entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnız API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 


 
Tarih: 05.06.2022 00:11
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin