Pazarama.com Entegrasyonu Nedir?

Pazarama entegrasyonu Maximum Mobil Entegrasyonu ile artık ürün girişi, fatura kesme ve sipariş listeleme tek panelde kullanabilirsiniz.

PAZARAMA ENTEGRASYONU NEDİR ?

Pazarama entegrasyonu Maximum Mobil Entegrasyonu ile artık ürün girişi, fatura kesme ve sipariş listeleme tek panelde kullanabilirsiniz. Siparişlerinizi qukasoft panel üzerinden onaylayabilirsiniz ve kargolayabilirsiniz. Onaylama işlemi sırasında tedarik edilemeyen ürünler seçilebilmektedir. Kargolama işleminde siparişlerinizi API ile yapabilirsiniz ve kargolandı bilgisi Pazarama paneline gitmektedir. Ayrıca satıcılar mutlaka panel üzerinden  siparişleri onaylamalıdır. Pazarama Mobil mağazanız ile e-ticaret sitenizi pazar yerlerine ve muhasebe programınıza bağlayabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz bir muhasebe programı varsa gelen siparişleriniz ve cari kartlarınız muhasebe programınıza otomatik olarak işlenmektedir. 


PAZARAMA ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Qukasoft diğer pazar yerlerinde ki satışlarınızın tek bir panelde olması ve fatura işlemlerinin tek kaynaktan yapılmasını hedeflemektedir. 
Satış yaptığınız pazar yerleri ve kargo, fatura ilişkilendirmelerini tek panelden ve birkaç saniye içinde takip etme şansını sunuyoruz. 
Ayrıca kopyalama- yapıştırma işlemleriyle mağazanızı anında Pazarama'da entegre edebileceksiniz. Bu süreçlerinizde 7/24 danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştırmada yardımcı  oluyoruz.

Pazarama Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Qukasoft panelinize yüklediğiniz ürünler Pazarama mağazanıza tüm bilgilerle birlikte aktarılır ve yayına alınır ayrıca ürün listeleme işlemlerinde barkodlar  ve ürün kodları benzersiz olmalıdır. Pazarama mağazanızdan  aldığınız siparişleriniz Qukasoft panelinde listelenir. Kargo sürecinizi Qukasoft paneli üzerinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu bir şekilde yazdırma alanıyla tüm fatura süreçlerinizin çıktılarını alabilirsiniz. Qukasofta yüklediğiniz ürünlerinizi Pazarama kategorisine uygun bir şekilde eşitleme yaparak toplu bir şekilde Pazarama mağazanıza ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. Pazarama mağazanızı muhasebe entegrasyonları ile e ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. Tek panelden kullanım ile stok kontrolü ve sipariş yönetimini yönetebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın Pazarama entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnız API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.

Tarih: 25.05.2022 18:40
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin