N11 Entegrasyonu Nedir?

Qukasoft ile N11 entegrasyonuyla tek panelden sipariş yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
N11 ENTEGRASYONU NEDİR ?

Qukasoft ile N11 entegrasyonuyla tek panelden sipariş yönetimi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Qukasoft panelinin kategori ağacı N11 ile uyumludur bu nedenle ürünlerinizi listelemek oldukça kolaydır. N11 pazaryeri entegrasyonu ile stok kontrolü yapmanıza kolaylık sağlar. Ayrıca N11 mağazanızı muhasebe entegrasyonları ve
e-ticaret siteniz ile entegre edebilirsiniz. Mağazanızdaki mevcut olan ürünleriniz, siparişleriniz müşteri bilgileri Qukasoft panelinde listenmiş olacaktır. N11 entegrasyonuyla birlikte kargo entegrasyonları da kullanılarak sipariş gönderiminiz hızlandırılıp tek bir panel üzerinden kargo ve siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

N11 ENTEGRASYONU NASIL YAPILIR ?

Pazaryerlerinde açmış olduğunuz mağazalarınızı tek bir panelden yönetmesini sağlayarak tüm işlemleri hızlandırmış bulunmaktayız. Mağazanızda bulunan mevcut ürünleriniz ve müşteri bilgileri ile beraber Qukasoft üzerinde listelenip tüm işlemleri yapabileceksiniz. Entegrasyon işlemi ile dakikalar içerisinde mağazanızı entegre edebilirsiniz. Kopyalama - yapıştırma işlemleriyle mağazanızı anında N11'de entegre edebileceksiniz. Bu süreçlerinizde 7/24 danışmanlık hizmeti vererek işinizi kolaylaştırmada yardımcı oluyoruz.

N11 Entegrasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

Qukasoft panelinize yüklediğiniz ürünler N11 mağazanıza tüm bilgilerle birlikte aktarılır ve yayına alınır. N11 mağazanızdan  aldığınız siparişleriniz Qukasoft panelinde listelenir. Kargo sürecinizi Qukasoft paneli üzerinden takip edebilirsiniz. Siparişlerinizin kargo barkodlarını toplu bir şekilde yazdırma alanıyla tüm fatura süreçlerinizin çıktılarını alabilirsiniz. Qukasofta yüklediğiniz ürünlerinizi N11 kategorisine uygun bir şekilde eşitleme yaparak toplu bir şekilde N11 mağazanıza ürünlerinizi yükleyebilirsiniz. N11 mağazanızı muhasebe entegrasyonları ile e ticaret sitenize entegre edebilirsiniz. Tek panelden kullanım ile stok kontrolü ve sipariş yönetimini yönetebilirsiniz.

Entegrasyon İçin Ne Yapılması Gerekiyor ?

Mağazanızın N11 entegresini yapabilmeniz için gerekli olan işlemler için yalnızca API bilgisidir. API bilgisini Qukasoft sistemine girerek mağazanızı entegre etmiş olursunuz.
 
Tarih: 17.01.2022 22:38
Yükleniyor...
Paket Detayları İçin