KURUMSAL

Gelişmiş altyapı, çözüm odaklı yaklaşım ve profesyonel çalışma ile markanıza gerekli değeri her zaman göstermekteyiz.

HAKKIMIZDA

Quka Yazılım Sanayi ve Teknoloji A.Ş. , 2012 yılından bu yana müşterilerine benzersiz interaktif çözümler sunup kurum ve marka kimliklerinin dijital ortamda en iyi şekilde lanse edilmesini sağlamaktadır. Asıl hedefimiz e-Ticareti baskın olarak pazarlama tekniği ve itici güç olan teknolojinin en iyi şekilde kullanımıdır. Sadece size özel olarak tasarımlar hazırlıyoruz.

İşiniz tamamlanması sonrasında gerekli desteği sürekli, kesintisiz ve çağa uygun bir ortamda sunmaya devam ediyoruz. Bunları icra ederken takım ruhu mantığıyla çalışıyoruz. Biliyoruz ki, tasarım ve pazarlama farklı konulardır ve her ikisinin aynı kişiler tarafından icra edilmesi oluyor gibi gözükse bile elde edilmek istenen sonuca uzun vadede hiçbir zaman ulaşılamaz.


Yaratıcı tasarımlar için güçlü bir ekip ve tecrübe gereklidir. Biz yaptığımız işlerin sonrasında bakım ve güncelleme anlaşmalarıyla sürmesi, çalıştığımız firmaların yıllardır firmamızı tercih edip web yazılımlarını periyodik olarak yeniletmesi, kullandıkları yazılımlara yeni bölümler eklenmesi konusunda bizi tercih etmesiyle sürekli olarak müşteri portföyümüzü genişletiyoruz.

Bizi Ayıran Özelliklerimiz?

Önceliğimiz markanıza değer katmak ve iş yükünüzü minimize etmek. Size en iyiyi sunmak için çalışıyoruz.

Özel ve kullanıcı dostu tasarım önceliği

İhtiyaç planlama ve çözümleme

Hız ve güvenlik hassasiyeti

Kullanım kolaylığı

Neler Hedefliyoruz?

Teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip eden ve sistemlerine entegre eden bir firma olarak hedeflediklerimiz;

Gelişen teknoloji ile birlikte dijital’e geçmeyi hedefleyen büyük – küçük tüm işletmeler ve girişimciler için ihtiyaçlarını tek panelde karşılayacak gelişmiş çözümler sunarak süreçlerini kolaylaştırmak.

Kullanıcıların teknik sorumluluklarını en aza indirip, kullanımı kolay – gelişmiş altyapılar sağlayarak yüklerini hafifletip, iş performanslarını arttırmak.